C-Ritten

7/05/2023LucZulte-Waregem-vichte-Otegem-Moen-Helkijn-Molenbaix-celles-Escanaffles-Avelgem-Tiegem-Anzegem-Wortegem-Waregem-Zulte.74km652HM
14/05/2023Dirk DSZulte - Kruisem - Wannegem - Oudenaarde - st denijs Boekel - Elst - Michelbeke - Brakel - Schorisse - Maarkedal -Wortegem Petegem - Kruisem -Zulte.76km600HM
21/05/2023PDLZulte-Oeselgem-Gottem-Grammene-Vinkt-Lotenhulle-Aalter-Bellem-Nekke-Lievegem(Zomergem)-Merendree-Drongen-Vosselare-Bachte-Deinze-Marolle-Kruisem-Zulte.74km200HM
28/05/2023Bernard:Zulte-Nokere,Anzegem-Kaster-Berchem-Kwarmont-Dergneau-St Sauveur-Dergneau-Russignies-Amougie-Orior-Avelgem-Tiegem-Wortegem-Waregem-Zulte.78km550HM
04/06/2023Nickzulte - waregem - nieuwenhove - ingooigem - otegem - avelgem - escanaffles - celles - ducquegnies - escanaffles - avelgem - tiegem - (helling zijkant) heirweg - karmel - zulte74km358HM
11/06/23
vertrek sporthal Zulte om
08.00
flandersfieldclassic
start in de Kerkhofstraat,30 in Nieuwenhove.
80km
18/06/2023PDLZulte-Nokere-Ooike-Bevere-Oudenaarde-Mater-St Marie Horebeke-St Kornelius Horebeke-Zegelsem,Schorisse,Kerkem-Nukerke-Zulzeke-Berchem-Kerkhove-Anzegem-Wortegem-Kruisem en Zulte.72km650HM
25/06/2023LucZulte-Waregem-Vichte-Ingooigem-Otegem-Moen-Helkijn-Molenbaix-Celles-Escanaffle-Avelgem-Tiegem-Heirweg-Wortegem-Waregem-Zulte.76km671HM
02/07/2023piste ralley.Start 8.30 aan de tent in de piste.72km
09/07/2023ThierryZulte-Xhoutem-Lozer-Huise-Mullem-Heurne-Zingem-Nederzwalm-St Maria Latem-Munkzwalm-Roborst-Velzeke-Windeke-Dikkelvenne-Baaigem)Schelderode-Vurste-Semmerzake-Gavere-Asper-Ouwegem-Lozer-Nazareth-Xhoutem-Machelen-Olsene-Zulte.76km215HM
16/07/2023BernardZulte-Wortegem-Kerkhove-Ronse-Vloesberg-Schorisse-Oudenaarde-Wortegem-Zulte.82km 670HM
23/07/2023PDLZulte-Oeselgem-Dentergem-Kanegem-Doomkerke-Wildenburg-Hertsberge-Beernem-Maria Aalter-Aalter-Ruislede-Kanegem-Aarsele-Grammene-Gottem-Olsene-Zulte.74km237HM
30/07/2023TherryZulte-st Baafs 5ve-Wielsbeke-Ooigem-Oostrozebeke-Meulebeke-Ingelmunster-Izegem-Kachtem-Roeselare-Rumbeke-Beveren-Hooglede-Lichtervelde-Koolskamp-Aardooie-Meulebeke-Oostrozebeke-Markegem-Oeselgem-Zulte. 84km 220HM
06/08/2023ThierryZulte-Waregem-Deerlijk-Zwevegem-Bellegem-Rollegem-Luigne-Herseaux-Estaimpuis-Dottignie-Bellegem-st Denijs,Knokke-Sellewie-Vichte-Nieuwenhove-Waregem-Zulte.80km 350HM
13/08/2023PDLZulte-Dentergem-t'Hoge-Kanegem-Ruislede-Doomkerke-Wildenburg-Hertsberge-Beernem-Maria Aalter-Aalter-Ruiselede-Aarsele-Wontergem,Grammene-Gottem-Olsene-Zulte.74km 237HM.
20/08/2023Bernard Zulte -waregem-avelgem-escanaffles-pottes-velaine-anseroeul-celles-rugge-anzegem-waregem-zulte 80km360HM
27/08/2023Dirk DSzulte-oeselgem-gottem-grammene-vinkt-poeke-ruislede-kruiskerke-maria aalter-buntelare-knesselare-ursel-drongengoedbos-ursel-bellem-hansbeke-landegem-nevele-meigem-deinze-grammene-machelen-olsene-zulte.83km 180HM
03/09/2023ThierryZulte-St Eloois-Vijve-Desselgem-Ooigem-Bavikhove-Hulste-Lendelede-Moorslede-Beitem-Oekene-Izegem-Ingelmunster-Meulebeke-Oostrozebeke-Markegem-Oeselgem-Zulte.80km
230HM















10/09/2023Luc LZulte-Olsene-Machelen-Petegem-Astene-Deurle-St Martens-Latem-Afsnee-St Denijs Westrem-Zwijnaarde-Merelbeke-Bottelare-Munte-Beerlegem-Meilegem-Zingem-Heurne-Eine-Ooike-Nokere-Kruisem-Zulte.80km 140HM
17/09/2023PDLZulte-Waregem-Nieuwenhove-Vichte-Zwevegem-Bellegem-Dottenijs-Kooigem-St Denijs-Knokke-Otegem-Vichte-Kleitberg-Heirweg-Anzegem-Waregem-Zulte.80km 478HM
24/09/203BennyZulte-Kruisem-Lozer-Huise-Ouwegem-Meilegem-Nederzwalm Hermelgem-St Maria Horebeke-Ename-Oudenaarde-Petegem-Elsegem-Gijzelbrechtegem-Wortegem-Nokere-Kruisem-Zulte73km
390HM
01/10/2023ThierryZulte- Olsene- Oeselgem- Gottem- Dentergem- Tielt- Pittem- Ardooie- Roeselare- Beveren- Ardooie- Emelgem- Ingelmunster- Meulebeke- Marialoop- St Baafs vijve- Oeselgem- Zulte.
76 km 160 HM
08/10/2023BernardZulte -wortegem-anzegem-avelgem-orroir-rozenaken-klijpe-zulzeke-kerkhove-wortegem-zulte.75km 400 HM